Bestsellery

Nowości

PODRĘCZNIKI

Outlet

Dla dzieci

Książki do 9 zł

Promocje

Tanie książki

Książki to najbardziej skuteczne wehikuły czasu, jakie dotąd wymyślono. W jednej chwili możecie uczestniczyć w średniowiecznym pojedynku rycerskim a w następnej rozwiązywać detektywistyczne zagadki czy podbijać galaktyki w odległej przyszłości.

Te i inne podróże w czasie zapewni wam nasz reklamodawca, TaniaKsiążka.pl.

To jedna z największych, najbardziej przystępnych cenowo i najprężniej rozwijających się księgarni internetowych w Polsce. Wśród ponad 300 000 produktów, znajdziecie przede wszystkim niezwykle różnorodny gatunkowo wybór książek w dogodnych dla klientów formatach – od klasycznych papierowych, poprzez ebooki oraz audiobooki… ale to nie wszystko! TaniaKsiążka prowadzi również sprzedaż zakładek do książek, niebanalnych toreb, a także kubków, artykułów papierniczych, filmów, muzyki, czy nawet… gier planszowych i zabawek. Każdy znajdzie więc coś dla siebie i dla swoich bliskich!

Księgarnia od lat cieszy się zaufaniem klientów, regularnie zdobywając nagrody konsumenckie. W ostatnim czasie serwis otrzymał Brązowe Godło Konsumenckiego LiderJakości 2017 a także znalazł się w rankingu trzech najlepszych e-sklepów według Ceneo.

Książki

Ebooki

Muzyka

Filmy

Zegarki

Elektronika

Szkoła i biuro

Dzieci i zabawki

Dom

Sport

Czytelnictwo wraca do łask, jak twierdzą znawcy tematu. Czytamy chętnie, odkrywając kolejne formy przekazu: e-booki, audiobooki. Korzystamy z e-czytników, ale po klasyczne papierowe wydania sięgamy równie często. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi nasz reklamodawca – księgarnia internetowa InBook.pl.

Sklep internetowy InBook.pl jest miejscem, w którym znajdziecie zarówno książki w formie papierowej, jak i elektronicznej… ale nie tylko! Są tu również płyty CD z muzyką, gry, filmy na płytach DVD, programy multimedialne, a także wiele innych produktów. Firma oferuje na przykład szeroki wybór zegarków czy elektroniki użytkowej, a także akcesoria sportowe.

W księgarni, stanowiącej wciąż flagową ofertę sklepu, czekają na was książki z wielu gatunków literatury – encyklopedie, literatura faktu, podręczniki, poradniki, pozycje naukowe, specjalistyczne, książki dla dzieci, a nawet komiksy.

Close Menu