Bez kategorii

eBooki

Książki

Kurs Video

Webinary

Marzy Ci się stworzenie własnej strony internetowej, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Chcesz poznać tajniki SEO, ale nie masz czasu na lekturę setek artykułów na ten temat? A może zastanawiasz się jak w krótki czasie zostać mistrzem Google Analytics? Na ratunek przyjdzie Ci Ola Gościniak, której kursy z pewnością pomogą Ci to wszystko ogarnąć, szybko i efektywnie! Ola prowadzi bloga Jestem Interaktywna, gdzie zajmuje się tematem szeroko rozumianego e-marketingu. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu stron www, których ma na koncie ponad 200, a od kilku lat prowadzi szkolenia, dla tych którzy stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie on-line.

W internetowym sklepiku Oli, możesz zaopatrzyć się w wiele interesujących eBooków, kursów czy webinarów. Dzięki nim dowiesz się jak postawić stronę internetową w ciągu 30 dni, a w dwa tygodnie bez problemu poznasz SEO czy Google Analytics. To doskonała propozycja dla wszystkich, którym nie wystarcza czasu na wyszukiwanie wartościowych informacji i chcą mieć całą niezbędną wiedzę w jednym miejscu. Poradniki Oli są w bardzo atrakcyjnych cenach, a dzięki dostępnym pakietom szkoleń, możesz zaoszczędzić nawet 30 zł! Nie czekaj dłużej i rozpocznij swoją przygodę z marketingiem on-line! Z wiedzą naszej blogerki na pewno osiągniesz sukces!

O kursie

Fotolekcje

Ćwiczenia

Kącik gramatyczny

Dialog

Dyktando

Słownictwo

 

Angielski to podstawa.” „Niemiecki to podstawa.” „Francuski to podstawa.” „Jak to, nie znasz żadnego języka obcego?” Tego typu teksty słychać dziś wszędzie i niemal każdy zapewnia, że uczy się przynajmniej jednego dodatkowego języka. Na przeszkodzie często stoi jednak czas, którego brakuje, by wybrać się na lekcje języka. Powstaje więc coraz więcej możliwości nauki języków przez internet, o czym doskonale wie nasz reklamodawca – Lerni.us

Lerni.us to multimedialna platforma do nauki wielu języków obcych zebranych w jednym miejscu. Na stronie naszego reklamodawcy z łatwością nauczycie się języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i angielskiego biznesowego bez wychodzenia z domu. To do was będzie należeć decyzja, kiedy chcecie się uczyć i gdzie – czy w drodze do pracy, w domu, na wakacjach, czy gdziekolwiek indziej, gdzie tylko macie dostęp do internetu.

Firma zapewnia wam możliwość korzystania z multimedialnych ćwiczeń, filmów, gier, dyktand oraz kącików gramatycznych, a także znajdziecie tu miejsce do kontrolowania swoich postępów w nauce.

7 dni w tygodniu, 24 h na dobę

Komfort

Wystarczy 20-30 minut w ciągu dnia

Każdą lekcję można podzielić na 2-3 fragmenty, więc na jego realizacje wystarczy Ci 20-30 minut w ciągu dnia.

Konwersacje na każdych zajęciach
Zapisujesz się na angielski, aby nauczyć się mówić. U nas rozmawiasz już na pierwszej lekcji.

Gry i zabawy słowne
Część zajęć prowadzona jest w postaci ciekawych gier i zabaw. Więc u nas uczysz się bawiąc.

Po lekcji pamiętasz
od 90% do 100% materiału

WKDK to jedna z największych szkół e-learningowych w Polsce. W ichniejszych placówkach studiowało już ponad 50 000 studentów.

Jako jedyna szkoła e-learningowa mają prawo wystawiać państwowe zaświadczenia o ukończeniu szkoleń językowych i zaświadczenia do ZUS.

Oferują dwa rodzaje kursów:

·         Kurs angielskiego dla początkujących

·         Kurs angielskiego dla średnio-zaawansowanych

Rocznie zapisuje się na zajęcia kilka tysięcy nowych słuchaczy. Klienci to głównie Polacy mieszkający w Polsce, jak również za granicą (głównie: W. Brytania, St. Zjednoczone)

Close Menu