Why Not FLY, to nowoczesne, internetowe centrum rezerwacji biletów lotniczych on-line. Portal oferuje również rezerwację miejsc hotelowych oraz sprzedaż ubezpieczeń podróży. 

Portal posiada własny i nowoczesny system rezerwacyjny – serce portalu, oraz unikalną i rozbudowaną bazę wiedzy o tematyce podróżniczej.

Dzięki ścisłej współpracy z firmą Why Not USA Sp.j., która jest Akredytowanym Agentem IATA od 2008 roku, innowacyjnym rozwiązaniom IT, oraz doświadczonemu personelowi może zapewnić użytkownikom gwarancję usługi na najwyższym poziomie.

WydrukujemyTo

WSZYSTKO

WYBORY

NAKLEJKI

WIZYTÓWKI

PLAKATY

ULOTKI

KATALOGI

NOTESY

DRUK CYFROWY

OFFSET

WIELKI FORMAT

GADŻETY

WYDRUKUJEMY.TO jest drukarnią internetową łączącą szeroką ofertą z łatwością zamawiania. Ofertę drukarni stanowią wszelkie materiały promocyjne od wizytówek po banery. WYDRUKUJEMY.TO specjalizuje się w druku cyfrowym umożliwiającym drukowanie małych nakładów. Oprócz oferty dla firm i agencji reklamowych drukarnia posiada produkty dla klientów indywidualnych: fotoobrazy czy kubki z nadrukiem. Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych online.O FIRMIE: Dalej Razem sp. z o. o. daje pracę osobom dorosłym z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zysk z działalności firma inwestuje w pomoc i rozwój podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem.Dalej Razem sp. z o. o. posiada certyfikat „Zakup Prospołeczny” potwierdzający jakość usług i zaangażowanie społeczne.

Wizytówki

Ulotki

Plakaty

Katalogi

Banery

Teczki

Kalendarze

Inne

 

Wizytówki, ulotki, menu do restauracji… materiały promocyjne, to niezbędny element każdej firmy czy instytucji. Dlatego bardzo ważne jest, żeby były one jak najlepszej jakości. I nie chodzi tu tylko o atrakcyjną szatę graficzną, którą przyciąga oko, ale duże znaczenie ma również sam wydruk. Często drukarnie oferują atrakcyjne ceny na hurtowe zamówienia, jednak nie idzie to w parze z wykonaniem. Na szczęście, jest OpenPrint, czyli wyjątkowo drukarnia internetowa, w której niski koszt idzie w parze z doskonałą jakością materiałów. Poznaj bogatą ofertę OpenPrint i przekonaj się, że nie znajdziesz lepszego miejsca w sieci, które pomoże przygotować najlepszą promocję dla Twojej firmy,

OpenPrint.pl to nowa definicja taniej drukarni internetowej. Drukarnia proponuje jedne z niższych cen a rynku oraz wysokiej jakości druk offsetowy. Dodatkowym atutem OpenPrint.pl jest wewnętrzne studio graficzne. Dzięki takiemu połączeniu oferuje klientom pełną obsługę w zakresie produkcji materiałów reklamowych. Od idei, poprzez realizację, aż po druk. Drukarnia posiada bardzo rozbudowaną gamę produktów: od wizytówek, poprzez ulotki i katalogi, na banerach i rollupach kończąc. Warto również wspomnieć o szybkich terminach realizacji oraz darmowej dostawie kurierskiej. Firma oferuje również wiele promocji, takich jak: „100 wizytówek za 1zł” czy darmowy pierwszy projekt. Wykonuje również same usługi graficzne w atrakcyjnych cenach.

Wyjątkowy program

Bitcoin jest przyszłością, a nasz program wie, jak na nim zarobić. Możesz skorzystać na tym już teraz.

Maszyna do zarabiania pieniędzy

W ostatnim miesiącu nasz program przyniósł jego beta testerom 25 115 477 € zysku. Teraz Twoja kolej.

Kryptowaluty stają się coraz bardziej popularną metodą inwestowania. Wciąż jednak, niedużo osób zdaje sobie sprawę jak bardzo może opłacać się taka forma inwestycji. Dlatego, warto rozpocząć działania w tym kierunku już teraz, póki kryptowaluta stanowi niszowy udział w rynku. Eksperci przewidują, że jest to metoda płatnicza przyszłości, więc im szybciej poznamy zasady jej funkcjonowania, tym szybciej będziemy wiedzieć jak na niej zarobić. Bezkonkurencyjnie najpopularniejszą z nich nadal jest bitcoin, ale wciąż pojawiają się nowi gracze. Dla tych, którzy nie boją się spróbować swoich sił w handlu kryptowalutą, powstał serwis Cryptosoft.

Po zarejestrowaniu się na stronie, otrzymasz odpowiednie instrukcje, jak zacząć swoją przygodę z bitcoinem i innymi kryptowalutami. Dzięki temu, możesz zarobić nawet ponad 5000 euro w ciągu dwudziestu czterech godzin! Cryptosoft, to wyjątkowa platforma, która pomoże Ci w skutecznych inwestycjach i odkryje przed Tobą świat wirtualnej waluty, która już za kilka lat może być najpopularniejszym środkiem płatniczym! Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych użytkowników!

Usług 9 firm kurierskich jużod 8 zł z VAT.

Możliwości nadawania przesyłek miejskich,krajowych i międzynarodowych.

Opcji zwrotu pobrania w 24hod doręczenia paczki.

Braku opłaty paliwowej i drogowej.

Czy zdarzyło Ci się, że wysłany prezent urodzinowy nie dotarł na czas? A może zapłaciłeś niebagatelną kwotę za wysyłkę lub została ona uszkodzona w czasie przewozu? Bezpieczny transport paczek i przesyłek, jego koszt oraz czas dotarcia do odbiorcy, to najważniejsze parametry, od których zależy wybór firmy kurierskiej. Nie zawsze mamy jednak czas, aby sprawdzać ofertę oddzielnie, aby podjąć najlepszą decyzję. Jednak, dzięki serwisowi Furgonetka, będziemy mieć pewność, że dokonaliśmy najlepszego wyboru. Oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, dzięki czemu, każdy może skorzystać z najlepszej i najtańszej wysyłki.

Po wpisaniu na stronie Furgonetki parametrów paczki, użytkownik, otrzyma listę dostępnych firm kurierskich wraz z dokładną ceną, jaką zapłaci za wysłanie przesyłki. Furgonetka, współpracuje z największymi markami na rynku, takimi jak: DPD, GLS, FedEx, UPS, InPost czy Poczta Polska, jednak to od klienta zależy, którego przewoźnika wybierze. Oczywiście, po przekazaniu paczki, możemy śledzić całą jej drogę do odbiorcy. Wszystko jest zatem załatwione szybko, niedrogo i, przede wszystkim, bezpiecznie. Warto postawić na Furgonetkę, gdyż tylko tam możemy, od razu, dokonać najlepszego wyboru.

Sprzedaż logo

Konkursy graficzne

Dlaczego my

Jak działa konkurs

Dobrze zaprojektowane logo, to najważniejsza wizytówka Twojej firmy, instytucji czy nawet facebookowego fanpejdża. Logo musi oddawać charakter miejsca, pod które zostało zaprojektowane, powinno być atrakcyjne wizualnie, łatwo do zapamiętania oraz przekazywać pewne wartości lub historię. Nie może być przeładowane treścią i powinno pozostać w pewnej estetyce, z której skorzystamy przy innych materiałach reklamowych. Logo pełni bardzo ważną funkcję, dlatego konieczne jest, aby zostało wykonane profesjonalnie i z jak najwyższą starannością. Niestety, nie każdy posiada na tyle zaawansowane umiejętności graficzne, aby przygotować je na własną rękę. W tym wypadku, nie warto jednak ryzykować i pozostawić to zadanie profesjonalistom! Takim, jak w sklepie Fajne Logo!

Fajne Logo, to prawdziwa kopalnia ciekawych grafik, inspiracji i logotypów. Możesz wykorzystać dowolny projekt graficzny dostępny na stronie, wystarczy jedynie, że wpiszesz tam nazwę swojej firmy! Gotowe propozycje zostały przypisane szczegółowym kategoriom, takim jak: moda, sport i turystyka, multimedia, prawo i finanse czy zdrowie i uroda. Tak, aby każdy od razu mógł odnaleźć coś dla siebie. Jeżeli jednak wolisz, aby profesjonalni graficy przygotowali logo według Twojego autorskiego pomysłu, nie mam z tym żadnego problemu! Wystarczy, że ogłosisz konkurs, w którym mogą wziąć udział setki osób o graficznym zacięciu. Po zakończeniu konkursu, po prosty wybierasz najlepszy projekt i opłacasz go! Nie sprowadza się to tylko do wykonania logo. Możesz zlecić konkurs na ulotkę, opakowanie czy stronę internetową.

Super Prezenty to sklep z prezentami, inny niż wszystkie. Nie znajdziesz u nas książek, ubrań i biżuterii, zamiast tego mamy tysiące emocjonujących prezentów. Dla fanów adrenaliny – loty widokowe, skoki spadochronowe i jazdy supersamochodami, a dla osób ceniących ciszę i relaks – masaże, pobyty w hotelach i odprężenie w SPA. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Podaruj sobie lub bliskiej osobie prezent, który zostanie w pamięci na zawsze…podaruj Super Prezent!

Close Menu